Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM
SCA:Tankard Dental SCA 1st Division 19 27 Feb 21
Mildura West
   def  
Coomealla Wentworth
SCA:Tankard Dental SCA 1st Division 20 6 Mar 21
Mildura Settlers
   def  
Coomealla Wentworth
SCA:Tankard Dental SCA 1st Division 21 13 Mar 21
Coomealla Wentworth
   def  
Merbein South
SCA:Tankard Dental SCA 1st Division SF 20 Mar 21
Irymple
   def by  
Coomealla Wentworth
SCA:Tankard Dental SCA 1st Division GF 21 Mar 21
Mildura Settlers
   def  
Coomealla Wentworth
SCA:Tankard Dental SCA 1st Division GF 27 Mar 21
Mildura Settlers
   def  
Coomealla Wentworth
SCA:Laser Signs & Print SCA 2nd Division 19 27 Feb 21
Coomealla Wentworth
   def by  
Mildura West
SCA:Laser Signs & Print SCA 2nd Division 20 6 Mar 21
Coomealla Wentworth
   def by  
Mildura Settlers
SCA:Laser Signs & Print SCA 2nd Division 21 13 Mar 21
Merbein South
   drew  
Coomealla Wentworth
SCA:Jamesprint SCA 3rd Division 16 27 Feb 21
Mildura West
   def  
Coomealla Wentworth
SCA:Jamesprint SCA 3rd Division 17 6 Mar 21
Mildura Settlers
   def  
Coomealla Wentworth
SCA:Jamesprint SCA 3rd Division 18 13 Mar 21
Coomealla Wentworth
   def by  
Merbein South
SCA:Workingman's Club Womens Competition 16 26 Feb 21
Merbein South
   def  
Coomealla Wentworth
SCA:Workingman's Club Womens Competition 17 5 Mar 21
Coomealla Wentworth
   def  
Irymple
SCA:Under 14's Div 2 SF 6 Mar 21
7 Mar 21
Coomealla Wentworth
   def  
Mildura Settlers
RankNameRunsGradeRound 
1 Peter Cooper84Laser Signs & Print SCA 2nd Division16
2 Bevan Wade81Tankard Dental SCA 1st Division14
3 Tom W Douglas68Laser Signs & Print SCA 2nd Division20
4 Marcus Stannard65Laser Signs & Print SCA 2nd Division10
5 Marcus Stannard64Laser Signs & Print SCA 2nd Division21
6 Bevan Wade62Tankard Dental SCA 1st DivisionGF
7 Mitchell Kemp61Tankard Dental SCA 1st Division4
8 Matt Job60Tankard Dental SCA 1st DivisionGF
9 Liam J Freeman60Laser Signs & Print SCA 2nd Division18
10 Luke Cullinan56Tankard Dental SCA 1st Division1

Events